Hot shes çelik kllapa parmak

 • meterial:çelik 304/316
 • Sipërfaqe:Saten ose Mirror Finish
 • pozitë:Railings Bridge / handrails, Railings Deck / handrails, Railings Porch / handrails, Railings Historik / handrails, tjetër
 • i kaluar:mur
SKU: HB-01-1 Kategoritë: , etiketë:
Enquiry Now!

Përshkrim

çelik kllapa parmak

 

1. Trajtim sipërfaqësor: sanding
2. material: çelik i pandryshkshëm
3. Product advantages: stainless steel armrest bracket is beautiful and elegant, corrosion-resistant, stylish and elegant, easy to assemble, the armrest bracket has strong artistic, decorative and usable. It is the first choice for modern home decoration.
4. The scope of application: real estate development company, decoration company, construction engineering, modern large-scale hotel, hotel, gymnasium, office building, private villa, bar river railing, etj. Suitable for this stainless steel armrest bracket

emërHB-16 stainless steel handrail bracket stair rail wall handrail bracket adjustable brackets handrail fittings
markëHB
materialSUS 304/316 çelik i pandryshkshëm,nickle>8
SipërfaqeStain apo lëmuar
për tub38.1/42.4/48.3/50.8mm
funksionTub në raundin ose tub katror
paketimPlastic bag/EPE bag+white/yellow box+cartons or as per customers' request
vërtetimKina Famous Brand dhe CE
dizajniCustomers' designers are also available
moq1copë( Mostrat janë në dispozicion sipas kërkesës tuaj)
Koha e dërgimitvaret nga sasia

Foshan Broad Oqeani Hardware Co., Ltd. është një prodhues në pronësi dhe të orientuara nga eksporti private. Gama jonë e produktit përfshin hedhjen e investimeve, trillim, machining CNC dhe kuvendit, dhe produktet tona të cilësisë janë duke u eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Kanadë, AUSTRALIA, Demark, Korea, dhe shumë vende të tjera që nga viti 2006.

With many years of experience in metal processing, kontrolli i cilësisë, dhe shërbimi ndaj klientit, ne kemi ngritur sistemin tonë unik të menaxhimit për të gjitha produktet tona.

sistem i plotë Quality Assurance bën produktet tona 100% i besueshëm, so we have a very good reputation among our customers, dhe janë bërë një nga interpretuesit më të lartë në segmentin e tregut tonë.

Fokusi ynë kryesor është në prodhimin e produkteve të specializuara për aplikime të kërkuar, ne garantojmë çmim ekonomik, shërbim miqësor dhe cilësi të shkëlqyer për ju.

Për të patur sukses me ne së bashku!

Pas shitjes angazhimit të shërbimit:
1. parim të shërbimit: shpejt, vendimtar, i saktë, i zhytur në mendime dhe të plotë
2. objektivat e shërbimit: cilësisë së shërbimit për të fituar kënaqësinë e konsumatorit
3. efikasitetit të shërbimit: Pas njoftimit nga furnizuesi, salesperson duhet të përgjigjet për të konsumatorit brenda 12 orë.

Përparësitë tona:
1. me 10 vjet përvojë, eksportuar në të gjithë botën veçanërisht Australi, Evropë, amerikan, ne kemi një reputacion të mirë në industrinë e hardware.

2. Duke pasur fabrika vet për të bërë merimangë qelqi, spigots qelqi, varet, pajisje parmak, shufra tensioni, etj, ne gjithashtu mund të prodhojë si kërkesën tuaj sipas vizatimit.

3. Aftësia e mirë e prodhimit, ne mund të ofrojë lidhje 90 tons of stainless steel hardware in one month with excellent quality.

4. ofrimit të shpejtë, në përgjithësi, koha jonë e dorëzimit është 7 ~ 10 ditë pune.

5.Feedback në kohë, 24 orë me email apo shërbim online të komunikimit.

6. Pas sherbimit te shitjes, ofrimit të shërbimeve të shpejta, ofrojnë shërbime specifikim të mirëmbajtjes, shërbimin e garancisë.

Delivery ynë
Koha e dërgimit:
7ditë për qëllim mostër; 25~ 30 ditë për qëllim të produktit. Ne do të dërgojë ngarkesë për konsumatorin nga anijeve, ajror, transportit të tokës, etj(çdo gjë varet nga kërkesën tuaj)

në lidhje me pagesën
T / T; L / C; Paypal; Western Union

Q1.Where është fabrika juaj?
Ne kemi dy fabrika. Njëra është për pajisje parmak në Foshan City, një tjetër është për tuba ss në Chaozhou City.

material Q2.What a keni?
SS304 / SS201 / SS316

Q3.Can ju të sigurojë një mostër për ne?
po, mostra falas është në dispozicion

Q4. Si mund të siguruar kontrollin e cilësisë?
ne të siguruar kontrollin e cilësisë nga 2 hapat: 1)pas fund, punëtorët tanë do të kontrollojë atë një nga një. 2)Departamenti ynë paketë do të kontrolloni para se të dal.

Q5.How ju anijeve të mallrave për ne?
Ne kemi forwarder bashkëpunuar me ne për 2 vjet, ata mund të dorëzojë mallrat për ju në kohë shumë të shkurtër me çmim konkurrues, dhe ju mund të anijeve nga agjenti tuaj si lehtësinë tuaj.

Q6.Which vend është tregu juaj kryesor tani?
Mid-East, Afrika Veriore, Afrika Perendimore, Azia Juglindore, Amerika Jugore, dhe qarkut Evropa veriore. veçanërisht, një bazë të fortë të konsumatorëve në Arabinë, Marok, Nigeri, Indi, Bangladesh, dhe Rusia etj.

Q7. Mund të bëni seri të plotë të handrails për ne?
po, ne mundemi, inxhinier jonë do të kontrollojë vizatimet e projektit tuaj për të siguruar saktësinë e saj për çdo pajisje të ndryshme dhe sasi.

Q8. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?
15-20 ditë për tub. 25-30 ditë për pajisje parmak.

Q9.how për kushtet tuaja të pagesës?
T / T,L / C,D / P.

The above product introduction is a stainless steel handrail bracket.

  Merrni më shumë se 20% nga!

  Your Name*:
  Your Email*:
  Your WhatsApp/Phone/WeChat: