shkallë parmak kllapa bashkëkohore

 • meterial:çelik 304/316
 • Sipërfaqe:Saten ose Mirror Finish
 • pozitë:Railings Bridge / handrails, Railings Deck / handrails, Railings Porch / handrails, Railings Historik / handrails, tjetër
 • i kaluar:mur
Enquiry Now!

Përshkrim

shkallë parmak kllapa bashkëkohore

Armrest bracket advantage
1. Sturdy: The brackets are made of 304 çelik i pandryshkshëm, which is resistant to high temperature, corrosion, dhe e qëndrueshme. It can be used in various environments and is not easily deformed during the trial period.
2. It is easier to screw: the size of the ear groove is evenly distributed, and the fit to the joint is higher.
3. Precision polishing treatment: the armrest bracket is rust-proof and beautiful, wear-resistant and scratch-resistant, effectively protecting the outer casing from oxidation and corrosion, and ensuring the bracket polishing treatment.
4. Multi-clock specifications: There are a variety of specifications for armrest brackets, all of which are processed by CNC machine tools. The diameter of the club is large and the material is large. The glass bearing surface is large and the bearing capacity is high.

emërHB-3 stair handrail bracket contemporary
markëHB
materialSUS 304/316 çelik i pandryshkshëm,nickle>8
SipërfaqeStain apo lëmuar
për tub38.1/42.4/48.3/50.8mm
funksionTub në raundin ose tub katror
paketimPlastic bag/EPE bag+white/yellow box+cartons or as per customers' request
vërtetimKina Famous Brand dhe CE
dizajniCustomers' designers are also available
moq1copë( Mostrat janë në dispozicion sipas kërkesës tuaj)
Koha e dërgimitvaret nga sasia

Foshan Broad Ocean Hardware Co., Ltd. është një prodhues në pronësi dhe të orientuara nga eksporti private. Our product range includes investment casting, trillim, machining CNC dhe kuvendit, and our quality products are being exported to the United States, Kanadë, AUSTRALIA, Demark, Korea, and many other countries since 2006.

With many vjet experience in metal processing, kontrolli i cilësisë, and customer service, ne kemi ngritur sistemin tonë unik të menaxhimit për të gjitha produktet tona.

sistem i plotë Quality Assurance bën produktet tona 100% i besueshëm, so we have a very good reputation in our customers, dhe janë bërë një nga interpretuesit më të lartë në segmentin e tregut tonë.

Fokusi ynë kryesor është në prodhimin e produkteve të specializuara për aplikime të kërkuar, we guarantee the economical price, friendly service and superb quality to you.

To succeed with us together!

Pas shitjes angazhimit të shërbimit:
1. parim të shërbimit: shpejt, vendimtar, i saktë, i zhytur në mendime dhe të plotë
2. objektivat e shërbimit: cilësisë së shërbimit për të fituar kënaqësinë e konsumatorit
3. efikasitetit të shërbimit: Pas njoftimit nga furnizuesi, salesperson duhet të përgjigjet për të konsumatorit brenda 12 orë.

Përparësitë tona:
1. me 10 vjet përvojë, eksportuar në të gjithë botën veçanërisht Australi, Evropë, amerikan, we have a good reputation in the hardware industry.

2. Duke pasur fabrika vet për të bërë merimangë qelqi, spigots qelqi, varet, pajisje parmak, shufra tensioni, etj, ne gjithashtu mund të prodhojë si kërkesën tuaj sipas vizatimit.

3. Aftësia e mirë e prodhimit, ne mund të ofrojë lidhje 90 tons stainless steel hardware in one month with excellent quality.

4. Fast delivery, në përgjithësi, koha jonë e dorëzimit është 7 ~ 10 ditë pune.

5.Feedback në kohë, 24 orë me email apo shërbim online të komunikimit.

6. After sales service, ofrimit të shërbimeve të shpejta, ofrojnë shërbime specifikim të mirëmbajtjes, shërbimin e garancisë.

Delivery ynë
Koha e dërgimit:
7ditë për qëllim mostër; 25~ 30 ditë për qëllim të produktit. We will send cargo to the customer by shipping, ajror, land transportation, etj.(everything depends on your request)

në lidhje me pagesën
T/ T; L/ C; Paypal; Western Union

Q1.Where është fabrika juaj?
Ne kemi dy fabrika. Njëra është për pajisje parmak në Foshan City, another is for ss pipes in Chaozhou City.

material Q2.What a keni?
SS304 / SS201 / SS316

Q3.Can you provide sample for us?
po, the free sample is available

Q4. Si mund të siguruar kontrollin e cilësisë?
ne të siguruar kontrollin e cilësisë nga 2 hapat: 1)pasi të përfundojë, punëtorët tanë do të kontrollojë atë një nga një. 2)Departamenti ynë paketë do të kontrolloni para se të dal.

Q5.How ju anijeve të mallrave për ne?
Ne kemi forwarder bashkëpunuar me ne për 2 vjet, ata mund të dorëzojë mallrat për ju në një kohë shumë të shkurtër me çmim konkurrues, and you can ship by your own agent as your convenience.

Q6.Which vend është tregu juaj kryesor tani?
Mid-East, Afrika Veriore, Afrika Perendimore, Azia Juglindore, South America and Northern Europe district. veçanërisht, një bazë të fortë të konsumatorëve në Arabinë, Marok, Nigeri, Indi, Bangladesh, dhe Rusia etj.

Q7. Mund të bëni seri të plotë të handrails për ne?
po, ne mundemi, inxhinier jonë do të kontrollojë vizatimet e projektit tuaj për të siguruar saktësinë e saj për çdo pajisje të ndryshme dhe sasi.

Q8. How about your delivery time?
15-20 ditë për tub. 25-30 days for handrail fittings.

Q9.how për kushtet tuaja të pagesës?
T / T,L / C,D / P.

We are excellent manufacturers. Our products, such as Handrail bracketGlass door lock, doreza e deres,Glass pirg,are of good quality and affordable. Looking forward to your inquiry

  Merrni më shumë se 20% nga!

  Your Name*:
  Your Email*:
  Your WhatsApp/Phone/WeChat: